Лiкування нежитю продуктами бджiльництва


Риніт - гостре або хронічне запалення слизової носа, виникає як самостійне захворювання або є одним із проявів гострого респіраторного захворювання, а також інших інфекційних захворювань - грипу, кору, дифтерії. Найбільш часті предрасполагающіе фактори нежитю - переохолодження на тлі зниження загальної імунного захисту організму внаслідок застуди. Початкові ознаки - сухість і свербіж в косу, потім відчуваються закладеність носа, чихання, сльозотеча, пригнічується нюх. Згодом з'являються рясні рідкі виділення з носа - спочатку водянисті, потім слизової-гнійні.

Лікують нежить зазвичай в домашніх умовах з комплексним застосуванням засобів наукової та народної медицини.

Нежить, незважаючи на зовнішні, досить «нешкідливі» прояви, вимагає до себе пильної уваги; нелеченний нежить може призвести до розвитку запальних захворювань ніжерасположенних дихальних шляхів - бронхіту, пневмонії.
Детальніше...
 

Лiкування ангiни продуктами бджiльництва


Це гостре інфекційне захворювання організму з ураженням мигдаликів (гланди). Виникає часто внаслідок переохолодження тіла або окремих його частин, особливо ніг, на тлі зниження імунного захисту організму, при некалорійном харчуванні, хронічному стресі, перевтомі, недосипання.

Перші ознаки хвороби - біль при ковтанні з однієї або обох сторін глотки, підвищення температури, іноді озноб, головний біль, ломота в суглобах. Лікування ангіни в будь-яких проявах здійснюється під обов'язковим наглядом лікаря. Це пов'язано з тим, що дане захворювання може стати предтечею розвитку ревматизму, крім того, можливі ускладнення у вигляді гнійних проявів, що потребують хірургічного втручання.

Детальніше...
 


литье металла
як фарбувати вулик